Radyant Isıtma

Biz Kimiz?

FORNAX MÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 15 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve birikim ile sektörde siz değerli müşterilerine tüm ısıtma sistemlerinde yardımcı ve yol gösterici olmak amacıyla kurulmuş, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.

Isıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız yaptığı işlerde KALİTE ’yi ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ’ni daima ön planda tutmuştur. İnsana ve teknolojiye yapılan yatırımın her zaman firmaları sektöründe öncü konuma taşıdığını bilen ve bu konuyu hiçbir zaman göz ardı etmeyen, FORNAX MÜHENDİSLİK çalışanlarının mesleki görgü ve bilgilerini artırmak, teknolojik yeniliklerden haberdar olmaları ve projelerde uygulamaları için tüm imkanlarını çalışanlarına sunmuştur.

Alanında birçok konuda daima yenilikçi ve örnek alınan projelere imza atan firmamıza duyulan güveni boşa çıkarmamak adına tüm personelimiz hergün bir önceki günden daha özverili çalışarak kendini geliştirmeyi prensip haline getirmiştir.

Manifesto

Saha montajında zamanın maliyet demek olduğunu bilen FORNAX MÜHENDİSLİK taahhüdünü daha kısa sürede bitirebilmek için teknolojinin gereği olan tüm ekipmanları montaj anında sahada bulundurmaktadır.

Vizyon

FORNAX MÜHENDİSLİK şimdi olduğu gibi gelecekte de KALİTE ’ye , MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ’ne olan inancını daima sizler ile paylaşacaktır. Sizleri en yeni teknolojilerle tanışmaya ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri almaya davet ediyoruz. Ülkemiz, geleceğimiz, çocuklarımız ve dünyamız için enerjimizi verimli kullanalım.

Misyon

Tüm ısıtma sistemlerinde yardımcı ve yol gösterici olmak amacıyla kurulmuş, radyant ısıtıcı, sıcak hava üreteçleri gibi ürünlerin tedarik ve montajını kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde yerine getirmeyi hedeflemiştir.