Radyant Isıtma

Atölye

TÜRKİYE VE DÜNYADA SANAYİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ ATÖLYELERDEN OLUŞMAKTADIR.DOĞAL OLARAK KIŞ AYLARINDA İHTİYAÇ DUYULAN ISITMA SİSTEMLERİ FORNAX TARAFINDAN TİTİZLİKLE ÜRETİLMEKTEDİR.YİNE YAPININ DURUMUNA GÖRE BU ALANLARDA DA TEKNİK EKİPLERİMİZİN BELİRLEYECEĞİ YÜKSEK TEKNOLOJİ VE AR-GE ÜRÜNLERİMİZ OLAN SERAMİK RADYANT ISITICI, BORU TİP RADYANT ISITICI VEYA SICAK HAVA ÜRETEÇLERİMİZDEN UYGUN OLAN TİPTE ISITICILAR İLE DOĞRU VE EKONOMİK OLARAK ISITILMASI SAĞLANMAKTADIR.

Fornax Radyant ISITICI…

ARTAN ENERJİ MALİYETLERİ VE KARŞILAŞILAN YÜKSEK FATURALAR ALTERNATİF ISINMA YÖNTEMLERİ GELİŞTİRİLMESİNE İMKAN SAĞLAMIŞ VE BU SAYEDE RADYANT ISITMA SİSTEMLERİ GELİŞTİRİLMİŞTİR.

FORNAX OLARAK SERAMİK RADYANT ISITICI, BORU TİP RADYANT ISITICI VE SICAK HAVA ÜRETECLERİ ÜRETİMİNDE UZMAN KADROSU , AR-GE ÇALIŞMALARI VE EDİNDİĞİ BİLGİ BİRİKİM SAYESİNDE SEKTÖRDE BİRİNCİ KONUMA ERİŞTİK.

GEREK KAPALI ALANLARDA GEREKSE AÇIK ALANLARDA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTEREN CİHAZLARIMIZ İLE İDAALI VE SEKTÖRE YÖN VEREN ÖNCÜ BİR MARKAYIZ.

SÜREKLİ YAPILAN AR-GE VE İNOVASYONLARIMIZ SAYESİNDE TÜRKİYE VE DÜNYA ÇAPINDA EN ÇOK ÖZELLİK İLE BİRLİKTE KALİTEYİ BARINDIRAN ÜRÜNLER ÜRETMEK VE SİZLERE BU HİZMETİ SUNMATAN MUTLULUK DUYMAKTAYIZ.

HANGİ TÜR ALANLARDA KULLANABİLECEĞİNİZİ GÖRMEK VE CİHAZLARIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ İNCELEMEK İSTERSENİZ AYRICA,

https://www.youtube.com/watch?v=E0-xHCJ1pi4 https://www.youtube.com/watch?v=LSQVQ0Wr8n0 https://www.youtube.com/watch?v=pIxtRY3zlb4 https://www.youtube.com/watch?v=FuBKN31zpNQ https://www.instagram.com/teknodm/

ADRESLERİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.